Після Всесвітнього дня телебачення Наталія Мосейчук і Святослав Гринчук ексклюзивно розповіли журналістці Clutch, які плюси професії компенсують її складності.

Наталія Мосейчук

"Цей момент настав тоді, коли, розповідаючи в ефірі ТСН новини, розумієш: поруч з горем дуже багато щасливих, вражаючих історій. Тоді усвідомлюєш - у серці завжди має жити віра у добро. А добрі справи повертаються сторицею. І тому я завжди дякую глядачам за довіру, за те, що вони відгукуються. Разом завжди можна зробити більше. І от коли розповідаю історії дітей, які потребують допомоги, завжди маю підтримку. І дуже за це вдячна кожному. Пам’ятаю, як ми всією країною збирали 60 тис. доларів на трансплантацію нирки Юрчику Синиці 4 роки тому. І нам вдалося. А вже цьогоріч 11-річний Юра разом з родиною ​​вперше у житті побачив море, про яке так довго мріяв. А зараз вчиться у 5-му класі.

Коли разом з усією країною зібрали 2 млн доларів для порятунку маленького Єгорчика Кудрявського зі СМА. Він вже отримав укол США, який подарує здорове життя.

"Віталька" Гарік Бірча зізнався, що був прикордонником: яким було життя актора до слави

Коли вболіваємо за вчителів - зі шкіл при лікарнях, зі шкіл на лінії розмежування на Сході України - на події всеукраїнської премії Global Teacher Prize. І всі разом не стримуємо сліз в момент нагородження.

Коли відкриваємо нові Школи Супергероїв в дитячих лікарнях в Україні і всі разом радіємо, що маленькі пацієнти отримали право на освіту. Школи працюють в Охматдиті в Києві, в Херсоні, Дніпрі, Житомирі. Просто зараз чекаємо на такі добрі новини з Харкова.

І от нарешті в жовтні здобули нову перемогу. 4 роки зусиль великої команди Право на Освіту дали результат. Відтепер відкриття та робота шкіл при лікарнях відбуватиметься на державному рівні. Кабмін ухвалив рішення, що забезпечить освітні послуги дітям, які перебувають на довготривалому стаціонарному лікуванні або реабілітації. З нового року держустанова Школа Супергероїв сформують команду та піклувальну раду, почнуть роботу з фінансового утримання, і вчителі нарешті матимуть офіційну оплату.

Пили кров тварин і підпалювали волосся: які дивні речі робили телеведучі заради роботи

Інколи не можеш повірити, що все це можливо. Та українці неймовірні люди. І наша спільна сила добра робить неймовірні речі. Тоді забуваєш про всі труднощі роботи".

Святослав Гринчук

"Дуже важко щось одне, звісно, вибрати. Багато для кого з телевізійників, мабуть, почути свій голос в ефірі, чи побачити себе на екрані - вже частина якоїсь особливої й неповторної магії, яку вони вже ні на що не проміняють. Але я коли починав працювати - дуже не любив, як звучить мій голос, тому це все, мабуть, не про мене. Натомість я добре пам'ятаю, як тільки-но перебрався в Київ, і десь на місяць третій моєї роботи у столиці мені довірили полетіти у цікаве відрядження в Ісландію. Станом на 2010-й лоукости ще не були так добре розвинуті, тому це була для мене шалена екзотика. Раніше найдальше, куди мені, як телевізійнику, доводилося мандрувати у відрядження - це був Луганськ, а тут Рейк'явік.

Зірка "Скаженого весілля-3" Катерина Файн розповіла, як потрапила до в'язниці: фото

Десь, мабуть, гуляючи ним, під час їхньої знаменитої білої ночі, я і зрозумів, яку цікаву сферу обрав. З часом робота допомогла мені здійснити ще кілька десятків таких поїздок, на які я навряд чи зважився б просто так. Остання - на Олімпіаду у Південну Корею.

З часу появи у родині малечі - роз'їздів уже менше, але намагаюсь і тут знаходити, щось незабутнє.

Наприклад, дуже зворушує, коли розповідаємо якісь історії, в яких людям потрібна допомога. І завдяки розголосу - вона знаходиться

Тарас Цимбалюк розповів, коли насправді одружився: інтерв'ю про новий серіал та особисте

Пригадую: як ми розповідали про бабусю, що втратила через нещасний випадок онука, але вирішила врятувати бодай чиюсь іншу дитину, продаючи вишиті бісером ікони. Після нашої розповіді в ТСН покупці швидко знайшлись, гроші пішли на благодійність і допомогли лікуванню іншого малюка. Це теж магія телебачення!"

Нагадаємо, раніше ми розповіли, які дивні речі робили телеведучі заради роботи - пили кров тварин і підпалювали волосся.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою