Зірки українського шоу-бізнесу чим лишень не дивують. Хтось епатує зараз, хтось згадує курйози з минулого, а хтось розповідає шокуючі факти біографії! Наприклад, гуморист Гарік Бірча в ігровому шоу Нового каналу «Хто зверху?» розповів, що за військовим званням він старший сержант Прикордонних військ України.

– Я маю педагогічну освіту, за фахом – вчитель історії, – розповідає актор. – А ще служив у прикордонних військах. Це залишило відбиток на моїй долі. Радий, що був там і здружився з хлопцями. Спочатку в обов’язки мало що входить: прокинутись о шостій ранку, пробіжка, зарядка, і далі за розпорядком дня. Десь за 2,5-3 місяці ми закінчували так звану «учебку», і нас розподіляли по кордонах держави. Все було дисципліновано та відповідально. Та професія сама мене обрала. Щойно я завершив службу, повернувся в рідне місто, почалася творчість. Працював ведучим на радіостанціях, на місцевому телебаченні, потім у моє життя увійшов КВК. Переїхав до Києва, і закрутилося.

Пили кров тварин і підпалювали волосся: які дивні речі робили телеведучі заради роботи

Відтоді своє життя Гарік Бірча цілковито присвятив творчості. Але з гордістю і трепетом згадує роки служби у Прикордонних військах України.

– Усі, хто був, є і будуть прикордонниками в нашій державі, ми вами пишаємося! Хлопці, ви виконуєте дуже почесну місію, – підсумував Бірча.

11 сезон шоу Хто зверху? – по четвергах на Новому каналі!

Зірка "Скаженого весілля-3" Катерина Файн розповіла, як потрапила до в'язниці: фото

Нагадаємо, раніше ми розповіли про найбільш непередбачуваних жартах Бірчі, Дорофєєвої, Могилевської в "Лізі сміху".

Дивись відео Гаріка Бірчі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою