Нещодавно Сергій Нікітюк - експерт реаліті Супер Топ-модель по-українськи, яке показував Новий канал - вирушив у відпустку. Для відпочинку він вибрав справжній рай на землі - Шрі-Ланку. Сергій не тільки насолоджується океаном, а й подорожує по острову. Так, він поділився своїми враженнями від Королівського ботанічного саду Пераденії - найбільшого саду Шрі-Ланки.

- З невеликого саду при резиденції кандійського короля з буддійським монастирем і парком він перетворився на повноцінний ботанічний заклад з багатющою колекцією рослин з усього світу, - пояснив Сергій Нікітюк. - Спочатку англійці організували тут фабрику з виробництва алкоголю з плодів і фруктів, але в 1821 році, завдяки зусиллям англійського ботаніка Муна, це місце було зафіксовано як ботанічний сад з відповідними науковими та просвітницькими функціями.

ALEKSEEVа обдурили на ринку: український співак не був там 10 років

Займає сад близько 60 гектарів, на яких знаходиться величезна кількість екзотичних рослин, всього близько п'яти тисяч. Серед них - дерева, чагарники, квіти і спеції.

- Тут сад пам'ятних дерев - рослин, посаджених знаменитими людьми. Наприклад, дерево Бодхи у 1875 році посадив король Британії Едуард VII, а дерево Сарака у 1961 році посадив космонавт Юрій Гагарін, - поділився експерт модельного реаліті Нового каналу. - Але найяскравішою пам'яткою, на мій погляд, є, так звані "п'яні ялини" - алеї араукарій, які ніби схилилися під сильним вітром. Місцеві жителі кажуть, що ці "гіганти" бояться термітів, тому намагаються від них "втекти". Насправді ж це особливість будови самого дерева, яке з часом перестає утримувати стовбур вертикально і поступово нахиляється.

Катя Осадча сховала вагітний животик під великою курткою

Сергій Нікітюк побував на Шрі-Ланці: фото саду

Сергій Нікітюк побував на Шрі-Ланці: фото саду

Сергій Нікітюк побував на Шрі-Ланці: фото саду

Нагадаємо, раніше Соня Плакидюк і Сергій Нікітюк переодягалися в наметах перед людьми, які їли шашлики.

Дивись відео Сергія Нікітюка:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою