Нещодавно Макс Барських презентував нову пісню з російською співачкою Zivert, яка отримала назву Bestseller. На честь випуску кліпу артист взяв участь у шоу Вечірній Ургант і дав інтерв'ю популярному телеведучому. Воно з'явилося в Мережі в п'ятницю, 19 березня.

На самому початку бесіди Іван Ургант ввічливо поцікавився у Барських, як у нього справи. На це Барських відповів: "Відмінно, ще не народила".

"Він мене підкорив": Анна Добриднєва вперше розповіла про особисте життя

Ургант не проігнорував жарт українського виконавця і навіть згадав журналіста Дмитра Гордона, якому зірки також дають інтерв'ю.

"Митю, поміть - була. Ні, просто щоб потім не було: прийшов Барських, знову не жартував. Був жарт. Максе, до Дмитра Гордона на інтерв'ю потрібно йти з такими", - пожартував Іван Ургант.

В цілому від інтерв'ю у глядачів залишилися неоднозначні враження.

"Макс Барських - мега талановитий автор, виконавець, музикант! Щирий, чесний, справжній! Що й довів в черговий раз! Дякую за творчість! Пісня хіт! Тільки вперед!", "Барських максимально простий і спокійний, але Зіверт відштовхує своєю поведінкою. Пісні її слухаю, але коли вона говорить, краще не слухати", "Макс виглядає як охоронець. А Зіверт з її червоними очима, як його жертва. Якій він бризнув в обличчя перцевим балончиком" - коментують користувачі.

Українські телезірки розплакалися в ефірі: задумалися про майбутнє

Нагадаємо, раніше Макс Барських показав кохану жінку.

Дивись відео повного інтерв'ю Макса Барських і Zivert з Іваном Ургантом:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою