Днями переможниця 11 сезону шоу" Холостяк " екс-дружина колишнього керівника офісу Президента Ганна Богдан приголомшила мережу новиною і заявила, що після року стосунків розлучилася з Мішею Заливако.

Вона не стала вдаватися в подробиці і попросила не ставити зайвих питань.

Не минуло й кількох днів, як Анна знову змусила говорити про себе, вірніше про її кардинальні зміни в зовнішності. Так, в мікроблозі Анни з'явилася свіжі фотографії, які тут же розлетілися в мережі. У кадрі переможниця» Холостяка " постала з новою стрижкою каре. У своєму сторіз дівчина повідомила, що два роки ходила з цією думкою, але як тільки повернулася до Києва, тут же вирушила до майстра і обрізала свої розкішні довгі кучері.

"Часто буває, коли дівчина розлучається з хлопцем, відразу щось робить зі своїм волоссям. У мене це в перший раз так", - продовжила Анна.

У мережі стали коментувати: "Раніше було краще.", "Мені подобається з довгим🔥 🔥 🔥", " гарно, але з довгим волоссям краще, це лише моя думка!», «Інша людина, вона була з родзинкою а стала як всі", " ні. Мала родзинку з тим волосом,😢злилася в, сіру масу, додала собі вік ще " » - писали читачі блогу holostyachka _ _ stb.

А що ти скажеш з цього приводу?

Нагадаємо, раніше ми писали, що По стопах Михайла Заливако: стало відомо, хто стане новим "Холостяком".

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою