За день до війни 23 лютого, популярна українська реп-виконавиця Аlyona Аlyona остаточно розірвала стосунки зі своїм коханим - TikTok-блогером і починаючим репером YOXDEN. Для багатьох шанувальників пари це стало повною несподіванкою. А нещодавно в програмі" Зірковий шлях " знаменитість вперше розповіла, чому за два тижні до першої річниці вони з Денисом вирішили розійтися. В інтерв'ю артистка зізналася, що причин було кілька. Головні-це публічність Аlyona Аlyona і різні плани на майбутнє.

" у нього своя кар'єра, у мене своя. У нього свої погляди, у мене свої. Якби я була невідома, можливо, нам було б набагато простіше жити далі. А оскільки я відома і наші вектори в творчості розходяться, це дійсно дуже складно. Ми розуміли якісь наслідки, я б не хотіла притискати своєю кар'єрою його кар'єру, а він би не хотів, щоб моя аудиторія приходила до нього і була здивована тим, що він робить. Або розчарована", - каже Олена.

Ще однією причиною, виконавиця називає різницю у віці:

" він трохи молодший. Я свого часу в житті спробувала все, нагулялася. Побудувала собі план, що через 10 років у мене буде двоє дітей. А він не все пробував з того, що я пробувала. Не пожив тим життям, і десь ми віддаємо собі звіт, що ще п'ять років можна прожити далі, а далі воно почне вистрілювати», - каже артистка.

Популярні новини зараз

Чоловік Гайтани полонив її серце: Мозгова розставила всі крапки над "і", чому пішла від Пономарьова

Брат Тіни Кароль показав доньку: маленька принцеса росте копією поп-діви (фото)

Надя Дорофєєва вагітна? Мережу спантеличив її кругленький живіт (фото)

Від вчительки до супермолелі: яка з колишніх жінок Андрія Данилка найкрасивіша

Показати ще

Аlyona Аlyona зазначила, що зі своїм колишнім хлопцем вони продовжують дружити і часто проводять разом час.

" він навіть ночував у мене перед війною. Почуття нікуди ж не діваються. Ми не розлюбили один одного. Просто зрозуміли, що в майбутньому буде тільки гірше», - поділилася реп-зірка.

Нагадаємо, що за останні півтора місяці серед українських зірок просто якийсь бум розлучень. Про своє розставання вже повідомили Надя Дорофєєва і Володимир Дантес, переможець "Голосу" Роман Сасанчин і його молода дружина Іванна. У мережі так само з'явилися чутки про розлучення Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна, правда, потім співачка їх спростувала, повідомивши, що зараз під час війни точно не час розлучатися.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Як схуднути швидко і без в'ялої шкіри, стрес і схуднення! Інтерв'ю, яке змінить ваше життя

Перша медична допомога на війні