Андрій Данилко прославився на всі країни СНД після того, як розробив і засвітився на публіці в образі Вєрки Сердючки – фатальної жінки, яка нікого не залишила байдужим. Незважаючи на те, що артист робив паузу у творчості, його популярність не настільки сильно згасла.

Інна Білоконь багато років грала маму Сердючки та стала не менш популярною. Разом з тим довгий час ходили чутки, що вони насправді пара. Офіційного підтвердження тому не було, але фанати в це вірять.

Притула грає в переодягалки, а Лебідь взагалі не знала про свято: як зірки відзначають День святого Миколая

Так, на сторінці в мережі Білоконь опублікувала архівне фото з Данилко в образі Вєрки Сердючки.

"З НАСТУПАЮЧИМ!!!!! 🌲🌲🍾🍾🍾🍾🍾 І ПЛИЗ ПОДИВІТЬСЯ ШОУ ⭐️МАСКА⭐️ КРИТИКА ВІТАЄТЬСЯ, АЛЕ Й ПОХВАЛИТИ ДЛЯ НАСТРОЮ 🥰🌲🍾 ДОБРА !!!!!! 🍾🌲🍾🌲😘" - написала Білоконь під знімком.

"Любимки 😍❤️", "Дякую, що даруєте нам гарний настрій! Нехай у вас все буде добре ❤️👏❤️", "Нам з Вами завжди дуже Хо-Ро-Шо!!! Симпампулички наші улюблені 😍" - коментують шанувальники.

Ткач, Попенко та інші розповіли про головне диво в житті: у кого народилася дочка, а хто зустрів перше кохання

Нагадаємо, раніше Андрей Данилко був помічений в обіймах чарівної жінки - і це не Інна Білоконь.

Дивись відео Вєрки Сердючки:

Також читай про те, що Ольга Цибульська любить розважати аудиторію в соціальних мережах. Вона часто ділиться секретами і відкрито розповідає про особисте життя, не боїться піднімати спірні теми. Так, українська співачка, яка регулярно з'являється на телебаченні і концертах перед публікою, поділилася лайфхаком про збільшення грудей в домашніх умовах. Цибульська показала на відео, як зробити третій розмір бюста без пластики і допомоги знаменитого хірурга Едгара Камінського. Ролик викликав неоднозначну реакцію в мережі і багато суперечок в коментарях.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою