Анна і Ангеліна Завальські прославилися як дует Алібі. Вони співали поп-лірику, яка збирала на концертах тисячі глядачів, але їм завжди було тісно в рамках одного жанру. Тому останні 5 років група була на паузі. Нещодавно ж сестри Завальські заявили оновлений формат свого дуету - "The Alibi Sisters".

Після цього у артисток з'явилося ще більше роботи, але час для особистого життя вони, як і раніше, намагаються знаходити. Так, Анна Завальська відзначила день народження сина і поділилася зворушливим відео в мережі.

Олег Винник знайшов заміну Таюні: з'явилося відео

"Рівно 6 років тому ти прийшов у цей світ, конкретно до нас, щоб стати нашою новою точкою збірки для всього внутрішнього і зовнішнього. Неймовірна особистість, яка читається в тобі з перших днів життя, тільки набирає свою справжню силу.... Я абсолютно не знаю, куди приведе тебе твій шлях, Улюблений Сину, але куди б ти не йшов, ти завжди будеш відчувати абсолютну любов і підтримку твоїх головних фанатів..." - почала Анна Завальвская.

Шанувальники і друзі артистки приєдналися до поздоровлень в коментарях.

Софія Ротару різко помолодшала: як виглядає 74-річна співачка зараз

Нагадаємо, раніше Анна Завальська відкрила пляжний сезон.

Дивись відео Алібі:

Також читай про те, що раніше Олена Мозгова була у відносинах з іншим знаменитим виконавцем Олександром Пономарьовим. Зірки перебували в цивільному шлюбі протягом десяти років. Однак Мозгова не відчувала себе добре поруч з артистом, оскільки не відчувала по-справжньому хорошого ставлення з його боку. Пономарьов же відчував себе цілком комфортно, але мати артиста була проти їх любові. Читай про те, чому мама Пономарьова не приймала Олену Мозгову, за посиланням.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою