Протягом успішної кар'єри Катерина Бужинська знімалася для десятків глянців і ставала обличчям брендів, але найголовніше - випустила десятки треків і заслужила звання Народної артистки України. І не збирається зупинятися.

Нещодавно Бужинська та легендарний грузинський співак Вахтанг Кікабідзе записали спільне відео на честь 30-річчя української незалежності.

- Україно, з 30-річчям незалежності ми вітаємо тебе з Грузії, з Батумі. Хай живе вільна Україна! Слава Україні, - так звучить текст привітання, який Катерина Бужинська записала разом з колегою, перебуваючи в Грузії.

Катя Осадча розповіла про ім'я новонародженого сина: показала перше фото після пологів

- Ми зустрілися з Вахтангом Кікабідзе на моєму Дні народженні, який я відзначала в Грузії. Вирішили скористатися моментом і записати поздоровлення всім українцям з майбутнім Днем Незалежності. До слова, Вахтанг Костянтинович попросив подарувати йому український прапор, що я з радістю і зробила, - коментує Катерина Бужинська.

MELOVIN стане новим учасником «Танців з зірками»: записав постільне відео з такої нагоди

До речі, останній тиждень для Катерини ознаменувався не тільки зустрічі з легендарним Вахтангом Кікабідзе, а й нагородою орденом "Хрест пошани" за "Віру, вірність Україні". Це знакова нагорода, якої удостоюються публічні люди, які роблять внесок у розвиток української культури.

Нагадаємо, раніше Катерина Бужинська вразила екстремальним декольте в неоновій сукні - вивалила бюст.

Дивись відео Катерини Бужинської:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою