Що ви зазвичай робите, потрапляючи на ринок? Торгуєтеся з бабусями-продавщицями за кілограм яблук? А ось співак ALEKSEEV до такого дозвілля не звик, тому потрапивши на ринок в Медельїні, Колумбія, під час зйомок тревел-шоу Орел & Решка. 10 років, яке показує Новий канал, розгубився.

- Я вирішив пройтися по місцевому ринку. Вперше за останні років 10. І відразу видно недосвідчену людину: виявилося, що на цінниках вказувалася ціна за півкілограма, а я подумав, що за штуку. Довго вибирав собі тропічні фрукти і не міг зрозуміти: чому продавщиця так дивно на мене дивиться? - розповів ALEKSEEV. - І тільки потім зрозумів: на ті гроші, що я заплатив, можна було взяти кілограм фруктів, а я взяв тільки два плоди.

Катя Осадча сховала вагітний животик під великою курткою

Але переплачені гроші засмутили співака не так сильно, як смак екзотичних фруктів, які той купив на ринку.

- Я - великий любитель томатів. Коли почув, що в Медельїні є фрукт, який називається помідор на дереві, відразу ж вирішив його спробувати. Поклавши руку на серце, офіційно заявляю: це несмачно, - сміється ведучий Орла & Решки. 10 років.

Кондратюка їй мало: Наталя Валевська була помічена в компанії Олега Винника

Нагадаємо, раніше ALEKSEEV розповів правду про свою депресію.

Дивись відео по темі:

Також читай про те, що Володимир Остапчук ще під час стосунків з перекладачкою Оленою Войченко зустрів свою майбутню другу дружину, з якою незабаром закрутив роман. Так, весілля телеведучого і нотаріуса Христини Гірник відбулася в 2020 році. Зіркова пара часто розповідає про спільне життя, але також і про роботу в соціальних мережах. Так, Володимир Остапчук показав відео, на якому його не впізнали навіть шанувальники. Дивись, як поправився телеведучий від млинців після Масляної - показав щоки, як у хом'яка.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою