Українська перша леді Олена Зеленська останнім часом дивувала своїм чуттям стилю та вмінням вибирати гармонійні образи для найрізноманітніших подій. Олена Зеленська разом з чоловіком Володимиром Зеленським побувала на аудієнції Короля Швеції Карла XVI Густава і Королеви Сільвії.

Олена Зеленська
Олена Зеленська

Для офіційного прийому в Швеції Олена Зеленська обрала синій діловий костюм прямого крою з цікавою брошкою. Цього разу Першій леді припав до душі брючний костюм темно-лазурового кольору від українського бренду A.M.G.

Олена Зеленська
Олена Зеленська

Доповнила вона образ коричневими човниками на високих підборах. Традиційно вона розпустила волосся і нанесла легкий макіяж. Нагадаємо, що раніше ми писали про те, як зробити фірмову зачіску Олени Зеленської.

Олена Зеленська
Олена Зеленська

Олена Зеленська
Олена Зеленська

Зеленський не став зраджувати своєму звичному з початку повномастштабної війни стилю та обрав поло та штани-карго кольору хакі. Олена та Володимир Зеленські як завжди тримаються за руку під час офіційного візиту до Швеції.

Олена Зеленська
Олена Зеленська

"Високо цінуємо потужну допомогу Швеції за всіма можливими напрямами. Це вагомий внесок у боротьбу українців за свободу та європейське майбутнє", - зазначили Зеленські у соцмережах.

Деталі офіційного візиту Олени Зеленської до Швеції

Перша леді України щиро подякувала Швеції за підтримку України, а особливо за те, що Король Швеції Карл XVI Густава і Королева Сільвія погодились на фінансову допомогу з відновлення пошкодженої інфраструктури села на Херсонщині, звільненого з-під російської окупації.

Олена Зеленська
Олена Зеленська

"Вважаю, що в України і Швеції не випадково однакові кольори державних прапорів: у наших народів є не тільки спільні сторінки історії, а й загальні принципи, головний з яких – людське життя безцінне, його якість – пріоритетна", - сказала Зеленська.

Нагадаємо, раніше Олена Зеленська показала наймодніші джинси 2023 року: чудово виглядають як з кедами, так і зі шпильками (фото).

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою