Олена Зеленська за час свого перебування у статусі першої леді України вже встигла створити свій неповторний стиль, в якому разом із елегантними класичними костюмами чудово вписалися речі зі звичайного повсякденного гардеробу. Наприклад, як джинси, об'ємні сорочки та кеди. Так, напередодні перша леді України відвідала реабілітаційний центр для українських військових та їхніх родин у Буковелі.

Для важливої ​​зустрічі Зеленська підібрала комфортний і водночас стильний аутфіт, що складався з трендових широких джинсів, білої сорочки оversize з льону, а також базових білих кросівок. Доповнили образ широкий пояс із сріблястою пряжкою, який ідеально підкреслив талію та чорні сонцезахисні окуляри.

Нагадаємо, раніше Олена Зеленська неодноразово зізнавалася, що із задоволенням носила б джинси та кеди, проте статус першої леді зобов'язує дотримуватися правил негласного дрес-коду. Зазначимо, що дружина президента завжди дуже ретельно готується до кожного виходу у світ та ефіру. Це стосується не лише її виступів, а й зовнішнього вигляду. Які вбрання обирає Олена Зеленська – від звичайних джинсів до костюмів за величезні гроші.

Дивись відео на тему:

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою