У новому випуску YouTube-шоу "Слава Про", який вийшов 12 червня, український журналіст Слава Дьомін висловився про молодшу сестру ведучої Маші Єфросініної - Лізу Ющенка, яка проживає в Росії і продовжує замовчувати війну. Причому цього разу він присвоїв їй звання – «чмоня тижня» (у минулому випуску номінацію отримали - Таїсія Повалій та її син Денис). Таким чином Дьомін відреагував на недавній пост Єлизавети.

«Що яблуко, що яблуня – червиві»: стало відомо, як син Повалій намагається виправдати маму

Сестра Маші Єфросиною Єлизавета Ющенко удостоїлася звання чмоня тижня

"Ну а звання "чмоня тижня" цього разу отримує Ліза Ющенко. Вона сестра Маші Єфросініної та екс-невістка Віктора Ющенка, яка живе в росії. Вона, як і раніше, боїться вимовляти слово війна», - сказав журналіст.

Дьомін розповів, що у свій день народження Ліза опублікувала в Instagram життєрадісне фото на тлі морського пейзажу та побажала собі, цитата: "Щоб закінчилося пекло і настав світ".

«Ну і зрозуміло, що вона написала це російською, напевно, для своєї російської аудиторії», - заявив Слава.

Журналіст згадав, що сестра Єфросініної в перший день повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію її рідної країни, розмістила на своїй сторінці зображення українського прапора із закликом зупинити війну в Україні і досі нічого більше не сказала.

"І це при тому, що її сестра Маша пише про це щодня", - заявив Дьомін.

Нагадаємо, що до війни, навіть коли колишня невістка Ющенка вийшла заміж за російського бізнесмена і переїхала до Росії, між Лізою та Машею були дуже теплі стосунки. Сестри разом літали на відпочинок, збиралися сім'ями та публікували спільні фото.

Маша Єфросиніна із сестрою на відпочинку

Після їхнього життя кардинально змінилися – якщо Єлизавета продовжує насолоджуватися розкішним життям, її сестра Марія присвятила всю себе волонтерству, благодійності та війні на інформаційному фронті. Сьогодні їхнє спілкування, за словами Єфросініної, скотилося на «ні».

Фото з Instagram Єлизавети Ющенко

Фото з Instagram Єлизавети Ющенко

Фото з Instagram Єлизавети Ющенко

"Скажу чесно, як є - наше спілкування з Лізою на сьогоднішній день зведене майже нанівець", - заявила Марія в одному з останніх своїх інтерв'ю.

Дивись відео на тему:

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою