З початку повномасштабного вторгнення відома телеведуча та головний "ревізор країни" Ольга Фреймут перебралася жити до Великої Британії разом із дітьми. Зірка зізналася, що там вона втратила себе, свою реалізацію та прагне повернутися додому, однак не може, адже переймається безпекою своїх нащадків.

Ольга Фреймут

Доволі довго Фреймут не наважувалася повернутися до публічного життя, показувати себе в кадрі для блогу в Instagram. З початку повномасштабної війни вона зверталася до підписників лише щоб проінформувати їх про події та благодійні акції, і зовсім нещодавно розповіла, що побувала в гостях у великого українського художника – Івана Марчука. Як виявилося, він сам запросив ведучу у гості, а вона вирішила не втрачати можливості взяти у митця інтерв'ю.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений FreimutOlia (@freimutolia)

І ось знову Ольга Фреймут перервала мовчання та показала новий урок етикету в сторіз на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм. Жінка майже без макіяжу, без фільтрів та тональних засобів похвалилася хорошим виглядом. Лише тоненькі, нафарбовані брівки та ледь підмальовані вії, підкреслили вже наявну красу.

Ольга опублікувала невеличке відео, в якому розповіла про красиві українські слова, якими можна замінити вже відомі та широковживані, а також зізналася, що любить рідну мову:

"Не перчатки, а як? Пальчатки! Як сказати мовчати? Німувати! Як сказати зажуритися? Спохмурніти! Люблю українську мову!", – сказала Фреймут у сторіз.

41-річна Ольга Фреймут вразила мережу своїм виглядом.

Ось такий невеличкий "урок" української мови провела експертка з етикету, телеведуча та журналістка Ольга Фреймут. Зазначимо, що біла блуза на ведучій додала відповідний діловий настрій, що пасує тематиці відео.

Нагадаємо, зовсім нещодавно мережу знову сколихнула нова публікація старшої доньки Ольги Фреймут. 17-річна Злата Мітчелл спантеличила підписників фото, на якому її і так пишні губи здалися ненатурально збільшеними.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою