Відома українська телеведуча Ольга Фреймут наразі проживає з чоловіком та дітьми закордоном. Давно не було новин від неї, зате старша донька Фреймут - Злата Мітчелл, - часто потрапляє на перші шпальти українських видань. Нещодавно у Stories Ольга Фреймут розповіла, що побувала у гостях у Івана Марчука в Відні та поділилася фото з живописцем.

Ольга Фреймут зустрілася з легендарним українським художником Іваном Марчуком.

«Геній, яке щастя — це знайомство. Велика честь знімати таких людей», — підписала кадри з художником ведуча. Відомо, що Ольга Фреймут також взяла інтерв'ю у Івана Марчука, проте коли саме воно вийде - невідомо. До всього ж, як виявилося, у столиці Австрії з 12 по 14 травня проходить виставка творів про Україну цього видатного художника.

Ольга Фреймут взяла інтерв'ю у видатного художника Івана Марчука.

За кордоном Ольга Фреймут не сидить зовсім без роботи і самостійно забезпечує себе та своїх дітей. У Великій Британії телеведуча працює у славнозвісній газеті Sunday Express, де пише щотижневу колонку новин про Україну. З початком "нового життя" змінилась і сама Ольга Фреймут. А в 41 день свого народження ведуча написала дуже розлогий та філософський пост, ознайомитися з яким детальніше ви можете в нашому матеріалі.

А з доробком і світовим значенням видатного художника Івана Марчука, якого цінують і поважають ледь не по всій земній кулі, проте про якого ж мало говорять на Батьківщині, ви можете ознайомитися в цьому відео від медіа-ресурсу Ukraїner:

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою