Відома німецько-турецька актриса Мер'єм Узерлі прославилася на весь світ завдяки ролі у серіалі «Величне століття». Знаменитість вже кілька років не знімається в легендарній картині, проте шанувальники досі асоціюють її із неперевершеною Роксоланою. Однак далеко не всі фанати захоплюються рудоволосою красунею. Так, наприклад, у рідній Туреччині шанувальники, навпаки, зненавиділи її.

Мер'єм Узерлі

Як це часто буває, турецькі глядачі перенесли весь негатив із образу Хюррем-султан на саму Узерлі. Очевидно, вони вирішили, що Мер'єм має всі ті якості, що і її героїня, тому не заслуговує на їхню любов і пошану.

Крім того, сама Мер'єм сповідує іслам і просить захисту у Аллаха, адже непокоїться не лише за себе, а й за своїх дочок. Зважаючи на цей факт, шанувальники не розуміють, як знаменитість могла народити двох дітей поза шлюбом. Такий крок неабияк засмутив фанатів і, звичайно ж, негативно налаштував проти неї.

Мер'єм Узерлі з дочками

Мер'єм Узерлі з дочками

Судячи з Інстаграму Узерлі, вона зовсім не переживає з цього приводу. Актриса продовжує активно зніматися в місцевих фільмах та серіалах, а також нерідко з'являється в рекламі, приміряючи ефектні сукні з глибоким декольте та розрізом від стегна.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Мер'єм Узерлі довелося спеціально для ролі наложниці та головної супутниці життя султана Сулеймана одужає майже на 13 кг. Творці картини вважали, що виконавиця головної ролі в серіалі «Величне століття» має виглядати саме пишнотілою красунею. Тоді в дівчат цінувалися густі брови, які нерідко зрощувалися, а також вміння користуватися косметикою.

Дивись відео на тему:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua .

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс .

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою