Після чуток про таємне весілля з Романом Полянським, про яке вперше розповів Павло Зібров, українська співачка Аліна Гросу опублікувала фотографію, де постала у дуже незвичайному для себе образі. Так, вперше за довгий час в instagram-блозі артистка з'явилася публікацією, де було анонсовано її нову пісню «Лужок», присвячену усиновленню дітей.

У кадрі Гросу постала у блакитному костюмі, який складався зі спідниці на кнопках попереду та короткого топа-сорочки. Її розкішне волосся було красиво покладене у високий хвіст, а на обличчі був трохи помітний макіяж.

Як тільки публікація з'явилася в Мережі, її відразу почали коментувати, проте більшість шанувальників обговорювали не вихід композиції, а колечко, яке красувалося на пальці артистки.

«Обучка? Можна вже привітати?», «тоже заметила , стало интересно ( кто ли заметил ?)) 😍😌», «Господи, та радоваться нужно!!! Рома самый лучший ❤️, любви им😍», «Дуже милі фото , вам йде мінімум макіяжу», «Чому вона така чудова?❤️🙀», «Красивая девочка», «Гарна пісня, чарівна Аліна з обручкою! Бажаю миру в сім'ї, Україні та безмежного щастя»,» На руці обручка, чі мені здається?», «я теж помітила що є, це вона що за Полянського заміж пішла», «Постарела 😮»- «Безмежного вам з Романом кохання❤️❤️»,- писали в комментариях.

Нагадаємо, що до війни співачка Аліна Гросу зустрічалася із російським актором Романом Полянським. Після вторгнення російських окупантів актор раптово зник, а кілька місяців тому Аліна Гроссу опублікувала відео зі своїм коханим , після чого в Мережі відразу заговорили про їхнє таємне весілля. Масла у вогонь підлив співак Павло Зібров, який натякнув, що Гросу та Полянський одружилися під час війни та що актор разом зі своєю молодою дружиною живе у Буковині.

Аліна Гросу та Роман Полянський

Дивись відео на тему:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua .

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс .

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою