Співачка Настя Приходько не вперше робить різкі заяви щодо чоловіків, які під час повномасштабної війни в Україні виїхали за кордон. Цього разу під її гарячу руку потрапив відомий хореограф і суддя "Танці з зірками" Влад Яма.

Анастасія Приходько
Анастасія Приходько

На сторінці у Facebook знаменитість поміркувала над тим, як приймати чоловіків на батьківщині після перемоги у війні з росією. Зокрема, Настя відкрити поглузувала на Владом:

"Обійняти і підтримати словами, як тобі там було важко, дякувати Богові, що все добре? Ну ось що? У мене є одна версія, як їх можна називати – “чангалісти”, — написала Приходько.

Треба сказати, що Влад Яма ніяк не відреагував на провокаційну заяву Насті. Втім без критичних коментарів тут не обійшлося, але більшість українців все-таки з розумінням поставилися до виїзду хореографа за кордон.

"Насправді, є різні чоловіки і різні обставини, які змусили їх покинути рідний край", "Настя, а може вони повертатися не збираються?", "Вони не чоловіки, а тому, їх потрібно ігнорувати! До речі, перейматись і багато про цю ситуацію думати також ж не треба", "Я б не була такою категоричною. Мобілізації не було, зараз воюють військові і добровольці, яких призвали або надали контракт", "Це так низько, «заглядати до сусіда» і обговорювати його вчинки…", - пишутьв коментарях користувачі Мережі.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що коли розпочалася війна в Україні, 24 лютого, відомий танцюрист та хореограф Влад Яма поїхав до Сполучених Штатів Америки. Ця інформація знаходиться у відкритому доступі завдяки функції в Instagram "місцезнаходження акаунта". Крім того, днями хореограф в інтерв'ю Славі Дьоміну зізнався, що відбувається з ним та його сім'єю в останні 5 місяців.

Дивись відео на тему:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua .

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс .

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою