Дружина принца Вільяма продовжує підкорювати Мережу своїми стильними новинками. На цей раз, щоправда, Кейт Міддлтон анонсувала їх за допомогою своєї кухні. Герцогиня опублікувала знімок з фотосесії,на якому постала в "домашньому" образі: блузі в рожеву клітинку з модним широким коміром шотландського бренду Brora і класичних прямих блакитних джинсах & Other Stories.

Кейт Міддлтон і її дочка Шарлотта
Кейт Міддлтон і її дочка Шарлотта

Відзначимо, що в такому вбранні невістка Єлизавети ІІ випікала капкейки разом зі своїми дітьми: принцом Джорджем, принцесою Шарлоттою і принцом Луї.

На одному зі знімків Кейт і Шарлотта мило посміхаються один одному, покриваючи тістечка глазур'ю.

«Випікаємо торти для місцевої громади в Кардіффі, щоб насолодитися ними на вуличній вечірці на честь платинового ювілею, яка відбудеться сьогодні! Ми сподіваємося, що вони вам сподобаються!"- свідчить підпис.

Діти Кейт Міддлтон і принца Вільяма
Діти Кейт Міддлтон і принца Вільяма

Діти Кейт Міддлтон і принца Вільяма
Діти Кейт Міддлтон і принца Вільяма

Шанувальники тут же написали, що неформальні вбрання личуть Кейт Міддлтон нітрохи не менше вивірених офіційних суконь.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що молодший син Кейт Міддлтон і принца Вільяма вперше вийшов у світ з мамою, братом і сестрою. І, судячи з усього, 4-річний Луї вже затьмарив всіх королівських осіб в перший день святкування платинового ювілею. Урочистий захід ледь встиг розпочатися, як син герцогів Кембриджських розсмішив багатотисячну публіку.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою