13 травня 2022 року сталося те, чого всі так довго чекали -, глава МЗС Великобританії Ліз трас озвучила новий санкційний список осіб, який може стати найбільш «болючим» особисто для Путіна. Справа в тому, що туди потрапили майже всі його родичі: передбачувана коханка гімнастка Аліна Кабаєва, її бабуся, на яку записано багато майна «сімейства пу», брати, племінники, екс-зять та інші. Не пощадили навіть колишню дружину!

При цьому Телеграм-канал Generall SVR опублікував інформацію про те, як же відреагував на санкції проти "наближених" кремлівський карлик.

Владимир Путин и Алина Кабаева
Володимир Путін і Аліна Кабаєва

"Путін сприйняв новину про санкції досить спокійно, морально він вже був готовий до цього. На колишню дружину йому плювати, він до неї давно байдужий, а відносини президента з Аліною Кабаєвої останнім часом важко назвати ідеальними, і це незважаючи на недавню новину про вагітність Аліни. Путін явно не готувався черговий раз стати батьком, і незапланована вагітність Кабаєвої більше його спантеличила, ніж обрадувала. Після того як він дізнався, що у нього буде чергова дитина, він практично не спілкувався з Аліною, уникаючи зустрічей і спільного проведення часу, обґрунтовуючи втрату інтересу державними справами", - пишуть на каналі.

12 травня "дружина фюррера" відзначала свій день народження. У ЗМІ повідомляли про те, що і Путін, і Кабаєва в цей день були в Сочі. Їх зустріч пройшла досить прохолодно і виглядала скоріше як формальність.

Популярні новини зараз

Брат Тіни Кароль показав доньку: маленька принцеса росте копією поп-діви (фото)

Напівголого Дантеса заскочили з Дашею Кацуріною: більше не ховаються (ВІДЕО)

Цибульська показала свого коханого, який підозріло схожий на Дзідзьо: навіть зачіски однакові

"У неї не вистачає...": Кондратюк розповів, чому Аїда Ніколайчук не відбила його у дружини

Показати ще

Аліна Кабаєва
Аліна Кабаєва

"Кабаєва отримала від Путіна формальні привітання і подарунок лише в другій половині дня, і це її дуже засмутило", - пишуть на каналі.

По всій видимості кабаєвій хотілося більше уваги від Путіна. Особливо якщо інформація про вагітність підтвердиться.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Як схуднути швидко і без в'ялої шкіри, стрес і схуднення! Інтерв'ю, яке змінить ваше життя

Перша медична допомога на війні