Четверта дружина Віктора Павлика Катя Репяхова довгий час виконувала обов'язки його концертного директора, а після виходу в декрет вирішила освоїти нову професію і стала активно розкручувати свій блог. Варто відзначити, що на цьому терені їй вдалося досягти пристойних успіхів – сьогодні блог Каті читає близько 160 тисяч людей і з кожним днем їх кількість зростає. На своїй сторінці Репяхова детально розповідає про своє особисте життя, дає багато порад і регулярно рекламує різні товари. Все це, судячи з усього, приносить їй непоганий дохід. А нещодавно Катя вирішила підвести підсумок і зізналася, завдяки чому вона досягла таких результатів і що мотивує її розвиватися далі:

"Більше двох років я-блогер. На ваших очах з кожним місяцем я вдосконалююся і стаю краще. І це завдяки вам теж!

Далі дружина Павлика розповіла, що означає Для неї блог.

"Власний блог-немов тренінг особистісного зростання. Не знаю, мотивувало б мене в такий час займатися спортом, українським і вивчати інші теми, якби не мій блог. Дуже сумніваюся. Завдяки вашій вірі в мене, завдяки зворотному зв'язку, я з кожним днем стаю краще. За що я вам безмежно вдячна. Твоя справа-це відображення твоїх внутрішніх цінностей і правил. І це відповідь на питання, чи створювати продовжувати вести власний блог...як не дивно, але в такий складний час, я ресурсна, тому що є заради кого🙏 🏼.

Популярні новини зараз

11-річна Софія з нею не зрівняється: падчерка Мурата Наладжиоглу підкорила Мережу своєю красою

Дан Балан засвітився в компанії шикарної нареченої, але це не Тіна Кароль

Поки мама не бачить: дочка Олі Полякової засвітила "вишеньки" в тісному купальнику (ФОТО)

37 – річна Кароль вийшла на сцену без нижньої білизни-крізь вирізи можна було побачити все (ФОТО)

Показати ще

Репяхова так само повідомила, що збирається розвивати свій тг канал, як тільки знайде для нього час. Так само вона повідомила, що ставши блогером, вона виконує якусь місію.

"Будь-яка дія веде до певного результату. Тому, коли ця дія усвідомлено, тобто має відповідь на питання «навіщо», то і вся діяльність спрямована на досягнення необхідного результату!",- написала Катерина.

Нагадаємо, що нещодавно Молода дружина Віктора Павлика зізналася в любові, але не до чоловіка. "Для тебе в моєму серці є особливе місце» - хочеш знати, кому адресовані ці ніжні слова.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали, що в кінці лютого, після того, як путінські війська вторглися в Україну, Алла Пугачова разом з Максимом Галкіним і дітьми покинули Росію. Кілька тижнів співачка не виходила на зв'язок, а потім з'явилася в Ізраїлі, куди, за її словами, вирушила на лікування. І хоча Примадонна обіцяла повернутися, схоже, що це трапиться не скоро.

Хто ще із зірок російського шоу-бізнесу покинув Росію-всі вони проти війни з Україною.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Як схуднути швидко і без в'ялої шкіри, стрес і схуднення! Інтерв'ю, яке змінить ваше життя

Перша медична допомога на війні