Ірина Демічева на відміну від зіркового чоловіка не хоче ставати дійсно публічною людиною. Вона не спілкується з журналістами і лише допомагає Монатіку розвивати кар'єру, а також веде особистий блог в соціальних мережах.

Нещодавно ж в мережі заговорили про вагітність дружини Монатіка, яку вона поки не підтвердила. Однак шанувальники помітили, що на свіжих фотографіях Демічева намагається прикрити вигини фігури.

Тіна Кароль у відкритій сукні вразила формами: прикрилася тільки зірочками

"Весна все ближче ☀️🌷", - написала Демічева.

"Чарівна 😍🔥", "🌺🌺🌺🌺 швидше б вже весна ☀️☀️☀️☀️☀️☀️ люблю весну, настрій краще стає", "В цьому одязі якась така велика (неосяжна)", "😍😍😍😍 ну ти прям красуня 😍" - коментують друзі та шанувальники.

А як думаєш ти, дружина Діми Монатіка Ірина Демічева вагітна? Пара вже виховує двох хлопчиків. Може бути, чекають дівчинку?

З неакуратним хвостом і без макіяжу: Ольга Цибульська показала, як виглядає в реальному житті

Нагадаємо, раніше MONATIK і Потап показали зухвалі танці в латексних нарядах-перевершили MARUV.

Дивись відео Монатіка:

Також читай про те, що раніше Олена Мозгова була у відносинах з іншим знаменитим виконавцем Олександром Пономарьовим. Зірки перебували в цивільному шлюбі протягом десяти років. Однак Мозгова не відчувала себе добре поруч з артистом, оскільки не відчувала по-справжньому хорошого ставлення з його боку. Пономарьов же відчував себе цілком комфортно, але мати артиста була проти їх любові. Читай про те, чому мама Пономарьова не приймала Олену Мозгову, за посиланням.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою