Надія Матвєєва часто демонструє хороший смак в нарядах і хвалиться розкішними образами. Вона активно ділиться подробицями особистого та професійного життя в соціальних мережах, а також фотографіями з подорожей.

Надія Матвєєва, фото, відео, Instagram, в купальнику, вік
Надія Матвєєва: фото і відео

Днями Матвєєва опублікувала яскраві фото в "голій" сукні нюдового кольору та привітала шанувальників з Новим роком. У відповідь вони обсипали телеведучу компліментами та написали свої побажання.

Віра Брежнєва позувала з брудним волоссям на новому фото: "фу, які сальні"

"2022 🎊 Щасливого Нового року, уррааа 💖", - написала Матвєєва під знімком біля ялинки.

"З Новим роком, наша красива і сама працьовита дівчинка ❤️❤️❤️", "З Новим роком, Надюшо! Нехай Новий рік буде світлим, чистим, багатим, нехай здоров'я, щастя, радість, любов та удача наповнює Ваше серце!", "Яка ви, Надя, красива. З Новим роком ❤️ вас. І здоров'я, і щастя, і любові 🔥😍" - коментують шанувальники.

Олег Винник записав відео після свят: чи залишився таким же красивим?

Нагадаємо, раніше Надія Матвєєва розповіла, як не старіти.

Дивись відео Надії Матвєєвої:

Також читай про те, що раніше Олена Мозгова була у відносинах з іншим знаменитим виконавцем Олександром Пономарьовим. Зірки перебували в цивільному шлюбі протягом десяти років. Однак Мозгова не відчувала себе добре поруч з артистом, оскільки не відчувала по-справжньому хорошого ставлення з його боку. Пономарьов же відчував себе цілком комфортно, але мати артиста була проти їх любові. Читай про те, чому мама Пономарьова не приймала Олену Мозгову, за посиланням.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою