Відома українська ведуча Марічка Падалко випадково дізналася, що від її імені шахраї пропонують купити рекламу. Насправді зірка не надає подібних послуг і закликає українців не довіряти аферистам.

На своїй сторінці в Instagram Падалко розповіла, що їй написала знайома з питанням, чи дійсно ведуча рекламує Instagram-акаунти за гроші.

Питання співрозмовниці буквально спантеличило ведучу.

До слова, знайома Марічки надала докази. Так, на опублікованих скріншотах видно, що невідомі від імені менеджерів Падалко пропонують українцям допомогу в розкрутці профілю.

Марічка Падалко розповіла про шахраїв, що діють від її імені.

Шахраї пропонують користувачам взяти участь в марафоні з просування в соціальній мережі. Всього "марафон" триває тиждень. Загальна вартість участі невідома, проте з stories зірки можна дізнатися, що аферисти вимагають в українців зробити перший внесок у розмірі 7 000 гривень.

За ці гроші п'ять великих спікерів, серед яких опинилася і Марічка Падалко, нібито прорекламують акаунти користувачів, якы оплатили послуги, на своїх сторінках.

Марічка Падалко показала українцям розлучення аферистів.

Ведуча заявила, що не бере участі в подібних схемах і попередила українців, що навіть в особистому листуванні завжди відповідає користувачам українською мовою. Звичайно ж, шахраї цього не знали, тому швидко викликали підозру у знайомої Падалко.

Чи звернулася зірка в кіберполіцію із заявою про шахрайство, невідомо. До слова, аферисти зв'язувалися з потенційними жертвами в соціальній мережі Telegram. Майданчик вибраний не випадково: месенджер славиться своєю безпекою, тому знайти зловмисників буде дуже складно.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Марічка Падалко вийшла в світ з чоловіком і донькою: нові фото коханого телеведучої.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою