Племінниця Софії Ротару є не тільки популярною українською виконавицею, а й активним користувачем Instagram. Там вона ділитися зворушливими моментами з особистого життя, а також публікує відвертими знімки в найнесподіваніших місцях.

По всій видимості, на співачку нахлинула ностальгія і вона захотіла поділитися з шанувальниками фото з давньої фотосесії. На одному з кадрів Соня спокусливо вгиналася біля басейну, одягнувши топік і білизну. На іншому знімку 30-річна артистка блиснула вигинами свого тіла в яскравому купальнику.

Нагадаємо, Соня Кей (справжнє ім'я: Софія Сергіївна Хлябич) народилася в Чернівцях 24 листопада 1990-го року. У чотирнадцятирічному віці дівчина переїхала до Великобританії. Там вона отримала вищу освіту, закінчивши Кінгстонський університет. Свою сольну кар'єру на сцені Соня Кей почала вже в двохтисячних роках, успішно дебютувавши з синглом "Дождь".

А що ти думаєш з цього приводу?

Читай також про те, що Соня Кей відсвяткувала першу річницю весілля. "Сьогодні рік нашій родині. Я дякую долі за те, що зустріла тебе! Ти моє серце, моя опора, Ти мій найкращий друг. Люблю тебе безмежно!"- написала племінниця Софії Ротару під знімками.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою