Якщо ви давно стежите за гостросоціальним проектом "Аферисти в мережах", який вже багато років успішно показує Новий канал, то напевно пам'ятаєте "симоронського мага" Геннадія, який змушував ведучу Олену-Христину Лебідь кидати червоні труси на люстру заради любовного ритуалу.

Після появи у викривальній програмі "маг" не припинив свою діяльність, так що через п'ять років команда проекту знову його знайшла... і пройшла черговий абсурдний ритуал.

— Візьміть огірок і починайте його ніжно і акуратно терти. При цьому обов'язково говорите таку фразу: "Тру-потираю, силою любовною заряджаю", — говорив "маг" Олені-Христині Лебідь. - Тріть і подумки направляйте в нього свою енергію.

Довів до істерики ведучу Нового каналу навіть не цей процес, а подальші вказівки Геннадія. За його словами, тепер дівчина повинна скрізь носити з собою цей огірок. Крім того, ведуча повинна ним постійно тикати в чоловіків в метро!

Здається, абсурдніше нікуди? Не тут-то було. На цьому геніальні ритуали "мага" не вичерпалися — він зайнявся фігурою Олени-Христини Лебідь. Так, щоб пройти обряд "білосніжна" дівчині потрібно було лягти і уявити, що маленькі гномики руками і лопатами вирівнюють її попу. При цьому треба гладити себе і повторювати: «З кожним кроком гномика я стрункішою, здоровіше і багатіше».

Ефекту від таких дій-нуль, адже «сіморонський маг» насправді — звичайний аферист і збоченець. Тому гарненько подумайте перед тим, як довіритися незнайомим людям і магічним ритуалам.

Дивіться "Аферисти в мережах" щопонеділка на Новому каналі!

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Олена-Христина Лебідь познайомилася з бізнесменом Філіпом, який нібито нечувано багатий. Довести свою фінансову спроможність чоловік вирішив не словом, а ділом, і повів Олену-Христину в VIP-зал в кіно. Де відразу ж почав будувати плани на спільне майбутнє з дівчиною

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою