Одне з найпопулярніших місць, де «пасуться» аферисти — сайти знайомств. Там легко видати себе за іншу людину і знайти довірливу жертву, яка швидко закохається в придуманий образ і буде готова заради нього на все. Щоб убезпечити жінок від таких шахраїв, ведуча Нового каналу Олена-Христина Лебідь вже шостий сезон "аферистів в мережах" викриває популярні і не дуже схеми аферистів. Так, нещодавно вона познайомилася з якимсь Леонардо. Він нібито родом з Харкова, але переїхав жити до Швейцарії. І, треба ж, зовсім скоро прилітає в Україну і хоче зустрітися!

- Тиждень мене вмовляв, обіцяв примчати до мене через всю Європу на кабріолеті, — сказала Олена-Христина. - Щоб швидше зловити його на гачок, спровокувала сама-написала на сайті знайомств повідомлення: "Коханий! Мені приснився смердючий скунс! І в інтернетах я прочитала, що це означає, що ти Мене забув!" Впевнена, він подумав: "Блін, зараз через якийсь смердючий скунс зірветься вся афера".

Виверт подіяла-Леонардо тут же з'явився і повідомив, що ось-ось буде біля будинку дівчини. Тільки, ось невдача, по дорозі він потрапив в яму і йому потрібно позичити гроші на ремонт. Мовляв, у нього всі заощадження на карті, готівки при собі немає. Але як тільки відремонтує автомобіль, відразу ж приїде до коханої і все віддасть. Ще й»з відсотками".

- Зая, я тобі зараз скину номер карти, кинеш туди денюжку? Ну, не залишати ж кільце з діамантом, яке я купив тобі на подарунок, в заставу? - почав вмовляти ведучу гостросоціального проекту, який щопонеділка показує Новий канал, шахрай.

Коли Олена-Христина запропонувала під'їхати до нього з готівкою, той категорично відмовився. І це-найяскравіший сигнал про те, що перед вами аферист! Адже хіба буде людина, яка і так їде до вас на зустріч, відмовлятися від такої допомоги?

А що ти думаєш з цього приводу?

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Олена-Христина Лебідь розповіла, як з неї зажадали 10 тисяч гривень за роль у кіно. Коли ведучій "здали" чоловіка, який кличе дівчат на кастинг і виманює їхні гроші, вона вирішила його викрити. Олена-Христина не стала ходити навколо та близько і сама подзвонила аферисту, щоб показати його схему на всю країну. І не прогадала.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою