Українська продюсерка Олена Мозгова доволі часто ділиться з підписниками в Instagram не тільки свіжими фотографіями, а своїми переживаннями. Цього разу екс-дружина Пономарьова зізналася, що днями її мама Віолетта Борисівна відсвяткувала день народження. Жінці виповнилося 69 років.

Олена Мозгова зараз
Олена Мозгова зараз

З нагоди свята продюсерка опублікувала у своєму Facebook свіже фото з мамою, яке було зроблене на святкуванні дня народження. На знімку Віолетта Борисівна постала в білому костюмі, поруч з нею позувала Олена у чорному вбранні.

"Мамуля на своєму дні народженні була королевою. Люблю тебе, моя найкраща! І головне - будь мені здорова!" – адресувала привітання мамі продюсерка.

Олена Мозгова показала маму, на яку дуже схожа
Олена Мозгова показала маму, на яку дуже схожа


Шанувальники були приголомшені, що Віолетта Борисівна має такий молодий вигляд. Деякі ж інтернет-користувачі зазначили, що Олена схожа на маму, як дві краплі води.

«Ви загадково гарні, дуже схожі! Щиро вітаю!»,«Родинного затишку, мамі невичерпної сили та енергії на довгії роки!», «Завжди була гарною і залишається нею. Многії літа!», - пишуть коментатори.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою