Тімур Мірошниченко в цьому році отримав спеціальну премію «Тато року». Організатори церемонії розповіли, що відзначили телеведучого, тому що він своїм прикладом показує та надихає багатьох батьків на усиновлення в Україні.

Тимур Мірошниченко
Тимур Мірошниченко

Сам ведучий не зміг бути присутнім на премії, тож записав вітальне відео:

«Надзвичайно приємно отримати цю нагороду. Величезне спасибі за вибір. Я думаю, що ця нагорода присвячується всім татам, які вже давно зрозуміли, що між мамою і татом немає жодної різниці для дитини, в першу чергу. Тому ми маємо вміти все, любити безмежно і цінувати. Дякую!»

Нагороду для чоловіка на церемонії отримала його дружина, адвокатка і блогерка Інна Мірошниченко:

«Для мене і для всіх, напевно, найважливіша якість у тата – це здатність безумовно любити свою дитину, дозволяти їй помилятися, не відповідати очікуванням, дозволяти бути не такою, як ти хотів би чи хтось хотів би, дозволяти бути незручною, плаксивою, неслухняною, але коханою дитиною. Коли тато показує це все дитині, потім вона виростає щасливим, реалізованим, незакомплексованим дорослим. Це задача не тільки тата, а й мами, створити всі умови для того, щоб дитина могла проявлятися, бути різною, аби потім просто вирости і у 15 років сказати, а нащо мені ця підліткова криза, якщо я вже це все прожила? Тому я дуже вдячна за увагу до моєї сім’ї, до мого чоловіка. Якби не такий чоловік як Тімур, я напевно і про першу дитину б не подумала.

Інна Мірошниченко
Інна Мірошниченко

У нас зараз троє і ми йдемо на четверту дитину. На днях я сказала чоловіку:

«У нас буде шестеро дітей», він запитав чи зараз вже купувати автобус, чи пізніше. Коли поруч такий тато, жінка готова на все: народжувати, всиновлювати, любити, обіймати і дарувати тепло. Дякую всім татам, які сьогодні номіновані, які отримують нагороди, за те, що вони є, завдяки вам є ваші класні дружини, ростуть ваші класні діти, і надихаються наші класні українці».

Нагадаємо, Тімур Мірошниченко разом з дружиною виховують трьох дітей: 5-річну Мію, 3-річного Марка ті 2-річного Марселя, якого всиновили кілька місяців тому.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою