Про це він повідомив у себе в інстаграмі.

Подія трапилася сьогодні, 8 листопада, дорогою до Києва, а саме в Житомирській області на виїзді з села Великі Кошарища.

«Пи*да ми потрапили в жорстку аварію. Ледь живі лишилися. Це не хайп, і я таким не зловживаю. Ви знаєте. Їде швидка та поліція», - написав блогер декілька годин тому.

Судячи зі слів Варварука, на місці є потерпілі, якщо виїхала швидка.

Напередодні блогер розповів, що за кермом буде їхати його друг Іван Пономарчук. Саме блогер планував сісти за руль автівки вже згодом.

Дмитро Варварук потрапив у аварію
Дмитро Варварук потрапив у аварію

Годину тому Варварук опублікував перші фото з місця події.

Як з'ясувалося автівка блогера врізалася в іниший автомобіль. За його словами, друга автівка має значно більші механічні пошкодження. БМВ на якому їхав Варварук з другом від удару злетіло в обочину.

За попердніми, даними виннен водій автомобіля БМВ.

“Як сказав мій знайомий «Подякуй богу що взяв грошима» не знаю що казати відійду емоційно вийду в сторіс, бо поки в мене шок…”, - написав під світлиною розбитої автівки Варварук.

Звісно мільйонна аудиторія Дмитра Варварука не оминула цієї подіїі.

“Головне що живі все решта буде ще”.

“Чувакккк, головне цілі. Тримайся”.

“Шукай плюси: 1. BMW зберегла тобі життя! Це найголовніше! А решту відновиться, зробиться, забудеться! 2. Маєш привід взяти врешті вже щось краще! 3. Ти як завжди - в тренді! На хайпі! Чооловіче, все буде добре!”.

“Машина це дрібниці життя. Головне шо цілі і здорові. Тримайтесь".


Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою