Два тижні тому танцівниці та хореографу Ілоні Гвоздєвій було проведено операцію зі збільшення грудей, про яку вона мріяла ще задовго до початку війни. Молода жінка відповідально підійшла до вибору клініки, лікаря, а також імплантів. Тепер все позаду і дуже скоро Ілона зможе приміряти на себе гарну білизну. А поки що, мама двох дітей, вирушила на плановий огляд.

Так, у своєму Instagram, зірка розповіла, що процес відновлення відбувається відмінно. Однак, їй ще потрібно пити спеціальні ліки, а також змащувати шви гелем, щоб вони швидше гоилися.

Ілона Гвоздєва через два тижні після збільшення грудей
Ілона Гвоздєва через два тижні після збільшення грудей

«Після операції минуло майже два тижні. Все йде за планом. Почуваюся добре, вже почала більше ходити по дому, навіть їздила на роботу. В даний час лікар прописав мені гель для обробки швів і пігулки », - написала Гвоздєва під фото, де позує зі своїм лікарем.

Після танцівниця прогулялася магазинами, у тому числі з жіночою білизною.

«Тепер візити до магазинів білизни стали набагато приємнішими. Хоча носити мені його ще не скоро, тому просто ходжу, надихаюся красою та уявляю, якою саме вона виглядатиме на мені», - зізналася Гвоздєва.

Ілона Гвоздєва через два тижні після збільшення грудей прогулялася магазинами білизни
Ілона Гвоздєва через два тижні після збільшення грудей прогулялася магазинами білизни

Нагадаємо, нещодавно Ілона Гвоздєва відверто розповіла, як змінився її інтим із чоловіком після 10 років шлюбу .

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою