Львівський блогер Ніколас Карма став неймовірно популярним завдяки своїм роликами, де він зупиняє перехожих на вулицях та цікавиться, скільки коштує їх Look. Фраза «Мене звуть Ніколас Карма…» вже стала його візитною карткою. Чимало українців мріють стати героями його відео. Не рідко до об'єктиву камери Ніколаса трапляються і зірки. Так, напередодні молодик несподівано зустрів Тіну Кароль, яка в непримітному одязі просто проходила повз.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Карма не міг прогаяти шанс дізнатися, скільки ж коштує Look артистки. Тіна відразу ж дізналася блогера і зробила на його честь кілька компліментів, а також відповіла на його "коронне питання".

Николас Карма и Тина Кароль
Николас Карма подловил Тину Кароль во Львове

«Усі кошти – це сценічні вбрання. А по життю я намагаюся загубитися у просторі та натовпі», - зазначила Кароль.

Також вона розповіла, що її лосини коштують 1000 грн., кросівки Adidas – до 3000 грн, Скімс – 1000 з чимось грн. , а рюкзак – 200 євро.

Скільки коштує Look Тіни Кароль
Скільки коштує Look Тіни Кароль

Також у розмові з блогером співачка зізналася, що коли настала війна, вона взагалі забула, що таке брендовий одяг (саме покупка).

«Є колаборації. Я не ношу годинника взагалі. Не відчувати часу – у цьому якась романтика», - зазначила Кароль.

Після того, як ролик із Тіною Кароль з'явився в Instagram Ніколаса Карми, його відразу почали коментувати. Багато хто зазначив, що Тіна дуже мила.

«Божеее, така відома зірка виглядає в тисячі раз простіше о тих фіф з сумочками по 5тис доларів! Дуже приємна і мила.❤️», «Ще один доказ ,що людина прикрашає одяг❤️», «Неймовірна , Ніжна, відкрита і приємна людинка , Мала, яка дуже велика Людина , пощастило Кармі зустріти таку знахідку серед натовпу ! Тут одне Захоплення ❤️», «акі теплі емоції від перегляду🥰 Тіна - максимум жіночності і елегантності😍 Насолода для очей! Ніколас, успіхів Вам! І щоб той сольний концерт запалив нову зірочку в нашій країні!🙏🏻»,- писали в комментарии.

А що ти скажеш із цього приводу?

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою