Ситуацію Ольги Сумської з її старшою дочкою Антоніною Паперною, яка, незважаючи на війну в Україні, продовжує жити і працювати в країні-агресорі і так і не знайшла в собі сили висловити свою позицію, відома всім і неодноразово виходила у площину обговорення в Мережі. Думки розділилися – хтось підтримує актрису, хтось засуджує. Так, нещодавно із цього приводу висловилася колега Сумської – українська актриса Ірма Вітовська.

Ольга Сумська з дочкою Антоніною Паперною
Ольга Сумська з дочкою Антоніною Паперною

В інтерв'ю YouTube-каналу "РБУ-Україна", коли мова зайшла про акторів українського походження, зокрема про Антоніну Паперну, яка залишилася жити в Росії і, мало того, продовжує там працювати, Ірма сказала:

"Дочка Ольги Сумської перебуває там уже ого-го скільки років. Вона ж не після вторгнення переїхала, правда? Вона вже там склалася як людина, як особистість. Я думаю, Оле дуже важко з цим. Я не можу коментувати це питання, бо я не посвячена в деталі, я не бачу, що людина є учасником якихось українофобських програм, куди заганяють усіх», - висловила свою думку актриса.

Ірма Вітовська висловилася про дочку Ольгу Сумську
Ірма Вітовська висловилася про дочку Ольгу Сумську

Ірма також зазначила, що більшість українофобських висловлювань російських акторів – це їхнє бажання сподобатися і бути ближче до влади, щоб не втратити роботу.

Обговорювати мовчазну позицію доньки Сумської актриса не стала, щоб не зробити ще болючішою її мамі.

"Тому я не коментуватиму тут, щоб не робити ще болючіше Ользі В'ячеславівні. Я не знаю дочку, і не знаю так дуже близько сім'ю. Але ця ситуація почалася не зараз", - підсумувала Вітовська.

Дивись відео:

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою