Хореограф опублікував в інстаграмі відео на якому він злився в пристрасному танці з співачкою. І все б нічого, зрозуміло, що вони разом працюють, однак на відео Дмитро палко притискає Тіну до себе, а вкінці взагалі тримає її за сідниці.

Відео записане на сцені зйомок “Голосу країни”, судячи з заднього фону на якому танцює пара.

Варто відмітити, що співачка виглядає на ролику усміхненою, щасливою та коханою.

Переглядаючи відео, можна сказати, що танець більше нагадує пристрасть між закоханими, аніж публічний виступ на сцені.

Звісно такий відвертий дует не змогли оминути шанувальники.

“Ви, можливо, гарна пара”.

“Дуже круто”.

Тіна Кароль і Дмитро Жук
Тіна Кароль і Дмитро Жук

Відзначимо, що чутки про роман Тіни Кароль та Дмитра Жука з’явилися ще у 2021 році. Сталося це через підтримку Тіни Кароль Дмитра у розвитку його співочої кар’єри.

Хто ж він Дмитро Жук? Він танцівник, який став відомий після участі в проекті “Танці з зірками” вже згодом його часто почали помічати в компанії співачки. Хоча насправід є інформація, що танцівник одружений.

Його дружиною стала колега по паркету Яна Цибульська. Стосунки між ними почались на проекті, а вже згодом вони одружилися.

Однак останнім часом ні Дмитро, ні Яна не афішують своє особисте життя і не з’являються на публіці разом. Що може бути ознакою їх розлучення.

Як би там не було, але за Тіну Кароль її шанувальники точно будуть раді, адже вони давно хочуть аби співачка влаштувала своє особисте життя.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою