Ще до війни в Україні хореограф та танцівниця Ілона Гвоздєва хотіла зробити операцію зі збільшення грудей. За словами знаменитості, вона зважилася на це, щоб «відчути себе знову жінкою». Танцівниця вже провела консультації з лікарями, а також поговорила з психологом, але її планам так і не дано було здійснитися.

Минув час, і Ілона знову вирішила повернутися до цієї теми і, нарешті, виконати свою мрію. На сторінці в Instagram вона розповідала, як готується до пластичної операції та як вибирала імпланти, а сьогодні, 24 жовтня, зірка повідомила, що все готове.

Так, у мікроблозі Гвоздева з'явилася фотографія, на якій вона позує в стильному в'язаному костюмі блакитного кольору.

"Ну от і все! Незабаром прийматиму своє нове відображення в дзеркалі і мене переповнюють різні емоції та почуття. Вірю, що все буде чудово. Дякую всім за підтримку. Останні приготування перед маммопластикою", - написала Ілона.

Далі танцівниця опублікувала рекомендації, які одержала від лікарів. Перед операцією не можна їсти й пити, вживати алкоголь та палити, підготувати зручний одяг та місце для домашньої реабілітації. Лікарі навіть порадили запастися добіркою улюблених відео та фільмів, а також вирішити з родичами всі побутові питання.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою