Популярна українська співачка Світлана Лобода завжди ретельно приховувала своє особисте життя. Про її романи практично нічого невідомо, тільки те, що вона сама транслювала.

Світлана Лобода
Світлана Лобода

Так, сьогодні, 24 жовтня, артистка зацікавила шанувальників фото, на якій вона з якимось загадковим чоловіком у машині. У кадрі зображено руку артистки з кільцем на безіменному пальці, що лежить на зап'ясті обранця. Поруч – букет нареченої.

"Насичений вівторок", - лаконічно підписала публікацію співачка.

У Мережі відразу з'явилися коментарі. Багато хто сприйняв пост, як оголошення про весілля і почав вітати Лободу.

«Ви вийшли заміж? Вітаю, якщо це так!», «Вот это новость !!!!!🔥», «Ого! Світлано, будьте щасливі», «Боже, вітаю вас, ви заслужили бути щасливою і коханою, я так рада за вас», «Самая лучшая ❤️❤️❤️❤️ достойна самого лучшего!!!🔥», «Ого! Светлана, будьте счастливы❤️»,- писали в Сети, хотя некоторые предположили, что это могут быть кадры из нового клипа.

Нагадаємо, Світлана Лобода була заміжня лише одного разу - за українським танцюристом Андрієм Царем, який є батьком її старшої дочки - Євангелини. У 2014 році пара розлучилася. Також всі пам'ятають, як розганялися чутки про роман Лободи з вокалістом німецького гурту Rammstein Тіллем Ліндеманн, від якого артистка, нібито, народила молодшу дочку Тільду.

Світлана Лобода з дочками
Світлана Лобода з дочками

Однак, потім з'ясувалося, що це був лише піар. Що цього разу поки залишається загадкою, але ясно одне - Світлана явно хоче, щоб усі думали, що вона вийшла заміж.

А що ти скажеш із цього приводу?

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою