Молодша донька Світлани та Руслана Євдокименків озмістила на особистій сторінці в Instagram декілька естетичних знімків під час відпочинку в Італії. Софія Євдокименко, як справжня блогерка, влаштувала фотосесію у стильних образах прямо посеред мальовничих італійських вулиць.

Так, у власних соцмережах 22-річна модель показалася у стильній ніжно-рожевій сукні з тонкими бретельками і мереживом, яка нагадує нічну сорочку. Нагадаємо, що декілька років тому такі сорочки увійшли в моду та вже декілька років залишаються класикою серед намистом з перлів. Розпущене волосся та мрійливий легкий макіяж підкреслили розслабленість модного луку.

22-річна онучка Ротару Софія Євдокименко
22-річна онучка Ротару Софія Євдокименко

На іншому фото зіркова онука позує у чорній сукні довжини максі ї і трендових в'єтнамках, що стали головним трендом літнього сезону 2023 року. Обʼємна сумка, чорні окуляри та подовжене намисто з перлів зібрали модний аутфіт Софії Євдокименко до купи.

22-річна онучка Ротару Софія Євдокименко
22-річна онучка Ротару Софія Євдокименко

Варто зазначити, що Софія Євдокименко вже багато років живе та будує кар'єру моделі у Нью-Йорку, США. Софія з юних років брала участь у модних показах, знімалася для глянцевих журналів за сприяння зіркової бабусі Софії Ротару, а у 2015 році отримала звання "Найкраща модель" на церемонії Mercedes-Benz у Києві.

З початку російського повномасштабного вторгнення вона публічно підтримала Україну, адже в цей час була у Києві. З 2014 по 2022 роки Софія Євдокименко мовчала про війну та позиціонувала себе як аполітичну людину. Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що 22-річна онука Ротару показала, як насолоджується відпочинком на розкішній віллі з басейном.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою