Популярна українська співачка Тіна Кароль йде в ногу з часом та відстежує усі модні тренди. І хоча на перший погляд її повсякденні образи здаються звичайними, насправді це не так. Так, напередодні артистка поділилася серією фотографій з нової фотосесії, яка була зроблена на вулицях Києва. У кадрі артистка позувала у блакитних джинсах та білій шовковій сорочці. Її волосся було розпущене, а на обличчі трохи помітний макіяж.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

"Київ - місто незламних, вільних і непокорених духом, як і кожне місто нашої країни! Ми - сила, яка не знає кордонів і готова встояти до кінця! Разом до перемоги", - прокоментувала фотографії Кароль.

У Мережі відразу почали обговорювати. Багато шанувальників звернули увагу на маленьку зелену бірку біля кишені, яка нагадала їм цінник.

Тіна Кароль в оригінальних джинсах
Тіна Кароль в оригінальних джинсах

Тина Кароль в трендовых джинсах
Тіна Кароль у трендових джинсах

«То цінник на штанях? 😄», «Тіна цінник на штанах 😂❤️», «А що за цінник на джинсах ??», - тут же посипалися питання. Насправді це задум дизайнера пояснила одна з шанувальниць.

«Люди, що пишуть про цінник, я вас дуже прошу - контролюйте себе! Бо ви побачили і одразу написали тупість!», - вступилась за артистку фанатка.

Протягом усієї своєї творчої кар'єри співачка знялася у величезній кількості фотосесій і точно знає, як показати себе з найкращого боку. Зазначимо, що зараз 38-річна артистка знаходиться у чудовій фізичній формі, тому не втрачає можливості продемонструвати це на камеру. Тіна Кароль у вузьких джинсах зачарувала виглядом ззаду: ти тільки подивися на ці соковиті "персики"

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою