Нещодавно колишня ведуча програми «Ревізор», а нині фахівець з етикету Ольга Фреймут вперше за час війни приїхала в Україну, щоб подати урок українцям – про манери під час війни – «Доброта як зброя». Захід проходив у Львові. Як з'ясувалося, разом із зіркою з Великобританії приїхали її діти – старша дочка Злата Мітчелл та молодші Валерій та Євдокія від Володимира Локотка.

Не чекали? Оля Фреймут засвітилася у Києві – більше року не приїжджала в Україну

Поки малюки проводять час із батьками, 17-річна донька Фреймут вирішила не гаяти час даремно і за прикладом своєї зіркової мами, вирішила організувати свій «майстер-клас».

Ольга Фреймут із донькою Златою
Ольга Фреймут із донькою Златою

Так, на своїй сторінці в Instagram молода дівчина анонсувала «уроки танцю від Злати Мітчелл», які мають відбутися в одній із київських студій 14 серпня. Щоб привабити шанувальників, дочка Фреймут продемонструвала свої вміння та показала пару гарячі па, одягнувшись у широкі штани, облягаючий топ та максимально високі шпильки.

«Мій майстер-клас вдома в домашній студії @openartstudio цього понеділка! . Коли: 14.08 о 14:00. Де: @openartstudio . * каблуки не потрібні, але краще ... хореографа можна буде танцювати на підборах і без підборів 💃🏼 Чекаю вас цього понеділка на моєму майстер-класі в @openartstudio Скучила за всім, і нагадування, що підбори необов'язкові, але з ними краще 🤞 🏽 і не забудьте зареєструватися, посилання в біо для детальної інформації на сторінці студії❤️🔥»,- написала Злата.

Злата Мітчелл
Злата Мітчелл

Запальний танець настільки вразив її шанувальників, що відразу почали з'являтися коментарі: «Неймовірна дівчина і дуже талановита!», «Мала, це підпал!»,- писали в Мережі.

А що ти скажеш із цього приводу?

Нагадаємо, що нещодавно 17-річна дочка Ольги Фреймут Злата Мітчелл приїхала відвідати маму до Лондона і показала рідкісні кадри з їхньої прогулянки з молодшими братами та сестрами.

Злата Митчелл навестила маму в Лондоне
Злата Мітчелл відвідала маму у Лондоні
Злата Мітчелл відвідала маму в Лондоні

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою