Старша донька екс-провідної програми "Ревізор", журналістки, а нині експерта з етикету Ольги Фреймут - Злата Мітчелл вже давно веде самостійне життя. Судячи з фото в Instagram, дівчина часто тусить із друзями та багато подорожує. Так, напередодні Злата, яка живе та навчається у США, прилетіла до мами до Лондона.

Фотографіями дівчина поділилася у сторіс. На одному зі знімків можна побачити Ольгу Фреймут, яка разом із молодшими дітьми – сином Валерієм та донькою Євдокією ходить вуличками Лондона. На Ользі звичайні темні джинси, біла блузка та вкорочена куртка. Доповнили образ білі кросівки та сонцезахисні окуляри. Брат і сестра Злати одягнені в однакові шорти та футболки. На Євдокії милий солом'яний капелюшок із стрічкою в тон костюма, Валерій у кепці-бейсболці.

Ольга Фреймут в Лондоне
Ольга Фреймут у Лондоні
Ольга Фреймут гуляє з дітьми Лондоном

Також Злата поділилася знімком, де позувала на тлі знаменитої лондонської телефонної червоної будки. Цього разу дівчина була одягнена пристойно – на ній був сірий спортивний костюм, тепла куртка та кросівки.

Злата Митчелл навестила маму в Лондоне
Злата Мітчелл відвідала маму у Лондоні
Злата Мітчелл відвідала маму в Лондоні

Нагадаємо, що зазвичай Злата Мітчелл віддає перевагу більш відвертим вбранням. Так, на одній із вечірок вона вразила фото в надто вузькій декольтованій сукні, після чого знову нарвалася на критику – «Пішло і вульгарно!», – писали у коментарях.

За словами Ольги Фреймут ще до переїзду за кордон, дівчинка жила до Києва в окремій квартирі. Зараз Злата мешкає у Каліфорнії (США). Там вона вчиться та працює. 17-річна дочка Фреймут зізналася, чим займається в США: пішла стопами "ревізорші"?

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою