Відеоролик-згадку Назар опублікував у себе в інстаграм.

Спочатку Назар Грабар опублікував відео на якому відповів усім хейтерам.

“Хочу сказати тим людям, які пишуть мені: “Що моделька, навоювався?”. Та йдіть ви всі на*уй”, - сказав танцівник.

Потім він опублікував щемливе відео з братом і написав: “Я би відслужив, відвоював і віддав би своє життя аби ти тільки жив! Моя Україна загинула 24.12.2022 року”, - написав Назар.

Танцівник підписав публікацію про брата коротко: “Ілля, я знаю ти завжди зі мною! Ти є мій світ!”.

На відео Назар показав архівні кадри з братом, там, де вони разом були на фронті, їхали на бойові задачі, де Ілля щасливий, усміхнений. Також на відео є частина в якій Ілля грає на піаніно ніжну та чуттєву пісню. Судячи з усього хлопець мав музикальний талант, який, на жаль, реалізувати в житті не вдалося.

Звісно шанувальники моделі не оминули публікацію.

“Дякую тобі Назарку, за це відео. Я багато чого з цього не бачила і він ніби знову переді мною, мій коханий. Завжди усміхнений. «Якщо не я, то хто» , -він завжди казав. Як я тепер без нього?”, - написала дружина Іллі.

“Я не знала ні вас, ні вашого брата до сьогодні, але переглянувши це відео, бачу, якою світлою та життєрадісною людиною він був. Тримайтесь. Час не лікує, але хай у нього на небі буде все добре”.

“вічна пам’ять…вічна слава…”, - написав Монатік.

“Назар. Просто хочется мовчки тебе обійняти. Тому що, ніяки слова підтримки не допоможуть. Проживи свій біль. Відпусти свого Героя, щоб і він знайшов спокій”, - прокоментувала Сабіна Мусіна.

“Кожна клітиночка розривається … вічна пам’ять”, - зазначила Ксенія Мішина.

“Наші найкращі люди…як так… Вічна пам’ять…. тримайтесь, всім близьким мої співчуття…”, - додала співачка Кола.

Нагадаємо, про загибель старшого брата Назара Грабара Ілля Грабар стало відомо наприкінці грудня 2022 року. Коли в Україні розпочалася повномасштабна війна обоє братів взяли до рук зброю і добровільно пішли воювати на фронт.

Влітку 2022 року Ілля відсвяткував своє весілля. Назар намагався вмовити брата бути біля родини і не йти на фронт, однак Ілля сказав, що не покине брата. І вони далі продовжили воювати, допоки ворожа куля не забрала життя одного з них.


Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою