Таку заяву вона озвучила в прямому ефірі в інстаграм.

Вона зізналася, що дуже хоче записати українську пісню і наразі займається пошуком саме тієї, яка зможе передати всі її емоції та відчуття про Батьківщину.

Звісно така заява здивувала українців, адже співачка за час війни на батьківщині жодного разу відкрито не озвучувала свою позицію. Крім того, вона весь цей час живе та працює в росії. Хоч співачка родом із Черкас, все ж на карʼєрному шляху вона обрала гроші та славу, а не патріотизм та любов до Батьківщини.

Таку гучну заяву не оминули українські журналісти. Зокрема, ведучий Слава Дьомін у своєму випуску нагородив співачку званням «чмоні».

«А звання чмоня тижня отримує Анна Асті. Це людина, яка отримала звання співачка року в параші, раптом згадала про свою батьківщину і рідні Черкаси. Справа в тому, що у себе в прямому ефірі вона сказала, що готує українську пісню про свою батьківщину. Уявляєте собі? Про батьківщину згадала через півтора роки. Тобто півтора роки вона мовчала, а потім вона раптом захотіла заспівати українською»,- сказав Дьомін.

На його думку, насправді така поведінка співачки зрозуміла

«І тут є відповідь, для чого це робиться. Таких як Асті, Лорак, Повалій, їх активно використовує ФСБ, яке досі просуває наративів про братні народи і всяку таку хрінь. Ми ж з вами памʼятаємо як Лорак теж колись співала українською, коли вже жила в Москві. Або коли як повалій виступала на крижовому концерті і співала українською мовою. Тому друзі, ще раз закликаю вас не вірити таким як Асті, бо там нічого окрім бабла не було й не буде»,- заявив телеведучий.

Він також відзначив, що у всього світу було 1,5 роки, щоб обрати свою позицію.

« Ті хто дійсно підтримує Україну вже показали своє ставлення і зараз після півтора роки повномасштабного вторгнення всі інші заяви, вони виглядають смішно. Вже була пройдена ця червона лінія, коли ми ще могли повірити, а тепер пізно. Тому всі наступні спроби будь-кого, особисто я буду розцінювати як дешевий популізм і співпрацю із спецслужбами задля запилення наших очей»,- відзначив Дьомін.


Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою