На початку цього року ведучий та автор програми «Слава +» Слава Дьомін зізнався, що український хореограф і танцюрист Влад Яма, з яким вони «непогано спілкувалися», заблокував його в соцмережах і тоді він не знав, що спричинило, проте днями все стало. на свої місця.

Так, у підкасті STAND UP Battle Club Слава Дьомін розповів, що після того, як вийшло інтерв'ю з танцюристом Максом Чмерковським, який багато років мешкає в США, він звернув увагу, що Яма його заблокував. Мало того, коли ведучий намагався з'ясувати причину та надсилав Владу голосові повідомлення, однак він його проігнорував. Аналізуючи ситуацію, Дьомін дійшов висновку, що тригером міг послужити його питання до Чмерковського – як він ставиться до тих чоловіків, які виїхали за кордон, зокрема до Влада Яма.

Слава Дьомін
Слава Дьомін

«І мені здається, що після цього Влад мене заблокував, образився. Це його справа", - зізнався Дьомін.

Нагадаємо, що сьогодні, 26 липня, на канелі "Слава+" вийшло велике інтерв'ю Тоні Матвієнко, де артистка вперше зізналася, що не вважає себе розлучницею після того, як відбила Арсена Мірзояна у його колишньої дружини. Співачка також розповіла, які у неї стосунки з жінкою.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою