Всі знають, що коли Тоня Матвієнко зустріла свого майбутнього чоловіка – співака Арсена Мірзояна, він був глибоко одружений і виховував двох синів із попередньою дружиною, проте дівчину це не збентежило, мало того, вона вважає, що вчинила чесно. Про це Тоня розповіла у відвертому інтерв'ю Славі Дьоміну у його програмі «Слава+».

За словами Матвієнка, вона настільки закохалася у Мірзояна, що їй було байдуже. Якоїсь миті вона знайшла в собі сили і публічно в цьому зізналася. Тоня заявила, що ніколи не почувала себе винною і не вважала себе розлучницею і досі її ця тема «не трегеріт». І хоча відповідаючи на це незручне запитання, Тоня відчувала деяке збентеження, і навіть зізналася, що багато жінок у таємниці закохані в її чоловіка, вона твердо відповіла:

«Я відверто сказала всьому світу, що я покохала чоловіка, який був у стосунках. Чому мені за це має бути соромно?” – сказала Антоніна.

У коментарі Матвієнко додала, що ніколи не зустрічалася з колишньою дружиною Мірзояна, хоч і розуміє, що та на неї скривджена.

«Вона на мене скривджена. Вже стільки років минуло... у нас не було необхідності перетинатися... А про що говорити?" – сказала артистка. А от із дітьми свого чоловіка від першого шлюбу у Матвієнка добрі стосунки. Старший син Арсена Влад навіть зараз із ними живе.

Нагадаємо, що Антоніна та Арсен познайомилися на проекті "Голос" у 2011 році. Між ними спалахнула іскра, після чого стосунки почали стрімко розвиватися. Якийсь час пара жила у цивільному шлюбі. Офіційний шлюб оформили вже після народження дочки Ніни у 2017 році. Від перших стосунків у Тоні Матвієнко є доросла дочка. Як виглядає перша дружина Арсена Мірзояна.

Дивись повне інтерв'ю з Тонею Матвієнко, де дізнаєшся багато цікавого:

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою