Після виходу на екрани нового фільму Грети Гервіг "Барбі" у світі розгорілася справжня Барбі-лихоманка. Глядачі приходять на прем'єру у всьому рожевому, а також публікують відповідні фото у соцмережах. Так, напередодні ми показали битву «ляльок Барбі» та порівняли фото Лесі Нікітюк, Аліни Гросу та вагітної дружини Григорія Решетника, які схльоснулися у модному батлі .

Алина Гросу, Кристина Решетник и Леся Никитюк
Алина Гросу, Кристина Решетник и Леся Никитюк

Популярна співачка Світлана Лобода, яка уважно стежить за модними трендами, теж вирішила приєднатися до світового флешмобу і так само вбралася у все рожеве. Для свого Барбі-образу знаменитість підібрала спортивний look і одягла короткі лосини та топ.

Світлана Лобода в образі Барбі
Світлана Лобода в образі Барбі

У коментарі артистка написала англійською мовою, що в перекладі означає: «Життя - це більше, ніж бути гарненькою Барбі, це бути хорошою людиною».

У Мережі тут же з'явилися коментарі, серед яких було чимало негативних: «Не йде все видно не красиво, навіщо так виділяти місця», «Тобі до Барбі далеко», «Навіщо одягати такий одяг, щоб весь лобок було видно? Там і так все само по собі виділяється.», «Фуу як не естетично», «Нижня білизна, тьху.. Все на показ, сором», - писали в мережі.

Хотілося б відзначити, що позитивних відгуків було все одно набагато більше. А що ти скажеш із цього приводу?

Нагадаємо, що фільм "Барбі" режисера Грета Гервіг розповідає про те, як Барбі та її друг Кен потрапляють у реальний світ. У ньому порушують багато питань, у тому числі питання фемінізму, соціальної рівності, патріархату та матріархату. Цікаво, чи лялькові герої зможуть прижитися в реальному світі? Дивись фільм трейлер.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою