Після того, як у Мережі з'явились перші фото з весілля Наді Дорофєєвої та Михайла Кацуріна, шанувальники вже багато разів обговорили їхні образи, у тому числі і сукню співачки, коли вона виходила заміж за Дантеса.

Захотілося простоти: як змінювалися весільні вбрання Наді Дорофєєвої залежно від «наречених»

І якщо до наряду нареченої претензією у шанувальників не було, але образ нареченого викликав чимало суперечок. Особливо дісталося об'ємному піджаку та бейсболці, яку, як з'ясувалося пізніше, подарувала майбутньому чоловікові Дорофєєва. Однак, поки в Мережі обговорювали «невдале вбрання нареченого», Кацурін підкинув нову тему для розмов.

Так, на зустрічі з Лесею Нікітюк, яка, як і обіцяла, зустрілася з нареченими, щоб передати свій весільний подарунок (рамку з фото Наді та Михайла у ретро стилі) Михайло з'явився з довгим волоссям, хоча до цього завжди віддавав перевагу дуже коротким стрижкам.

Надя Дорофєєва та Михайло Кацурін на зустрічі з Лесею Нікітюк
Надя Дорофєєва та Михайло Кацурін на зустрічі з Лесею Нікітюк

Чи то Мишко вдався до фотошопу, чи справді спробував освіжити образ, незрозуміло, проте фанати вже встигли відзначити, що новий стиль йому дуже йде.

Подарок Леси Никитюк
Подарок Леси Никитюк

Леся Никитюк с подарком для молодоженов
Леся Нікітюк із подарунком для молодят

А що ти скажеш із цього приводу?

Нагадаємо, що напередодні Михайло Кацурін показали оригінальний торт , який був на їхньому весіллі. З притаманним парі почуттям гумору вони поставилися до його оформлення з креативом. Хочеш побачити цей шедевр?

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою