Українська телеведуча Ольга Фреймут, яка з початку війни живе та працює у Великій Британії, анонсувала свій перший за довгий час приїзд до України. Про це головний ревізор країни, яка останнім часом перейшла на «етикет», повідомила у своєму Instagram.

Ольга Фреймут
Телеведуча Ольга Фреймут

Так, у своєму мікроблозі журналістка опублікувала відео, на якому розповіла, що 24 липня приїде до Львова, де проведе благодійну лекцію з етикету "Манері під час війни. Доброта як зброя". На своїй лекції Ольга розповість, що робити з емоціями, коли вони через край?, як ненавидіти з гідністю? І чи доречно розважатися, коли в країні війна?

«Етикет – це любов до тих, хто поруч, та повага до себе. Якщо ви вмієте зважати на почуття ближнього і поважати себе – у вас гарні манери. Я підготувала спеціальну лекцію з етикету про те, як подолати ці часи випробувань», - написала Фреймут у коментарі.

Щоб потрапити на лекцію, необхідно зробити донат у розмірі 700 гривень.

"Але якщо зможете більше, буде чудово", - додала Фреймут.

У Мережі відразу відреагували. Багато хто цікавився, чи будуть подібні лекції у Києві та Лондоні.

Нагадаємо, що нещодавно 17-річна дочка Ольги Фреймут Злата Мітчелл приїхала відвідати маму до Лондона та показала рідкісні кадри з їхньої прогулянки з молодшими братом та сестрою. Також Злата поділилася знімком, де позувала на тлі знаменитої лондонської телефонної червоної будки. Цього разу дівчина була одягнена пристойно – на ній був сірий спортивний костюм, тепла куртка та кросівки.

Злата Митчелл навестила маму в Лондоне
Злата Мітчелл відвідала маму у Лондоні
Злата Мітчелл відвідала маму в Лондоні

Нагадаємо, що зазвичай Злата Мітчелл віддає перевагу більш відвертим вбранням. Так, на одній із вечірок вона вразила фото в надто вузькій декольтованій сукні, після чого знову нарвалася на критику – «Пішло і вульгарно!», – писали у коментарях.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою