Нещодавно Настя Каменських дала відверте інтерв'ю в рамках YouTube-проекту Маші Єфросиніної «Екзамен. Нова реальність». Там вона відверто заявила, що не проти за кордоном співати свої російськомовні пісні. Музичний експерт Михайло Ясинський висловився про таку позицію "NK" та наголосив, що її можна зрозуміти.

Михайло Ясинський прокоментував інтерв'ю Насті Каменських
Михайло Ясинський прокоментував інтерв'ю Насті Каменських

Так, в інтерв'ю дружина Потапа заявила, що в Україні вона співатиме українською, а за кордоном може собі дозволити співати ті самі пісні, але російською.

Продюсер Олі Полякової Ясинський запевнив, що "NK" відповіла чесно, їй здається, що вона справді зможе співати російською за кордоном.

"Настя каже трошки несерйозні речі. Скажімо так, треба було подумати перед тим, як це казати. Подумати з точки зору того, як це сприйматиме аудиторія, люди, які упереджені. А взагалі нормально це чи ні. Там так, тут сяк. Давай в Іспанії будемо по іспанські співати. Треба просто прожити цей момент і прийти до того, що ця думка була хибною", – сказав продюсер.

Михайло Ясинський прокоментував інтерв'ю Насті Каменських
Михайло Ясинський прокоментував інтерв'ю Насті Каменських

За його словами, Каменських не треба засуджувати, адже ми всі живемо у складний час.

"Треба дати артистам можливість бути щирими. Треба зрозуміти і пробачити. Я дивився її інтерв'ю, вона "розірвана", у неї все клекоче — і плаче, і сміється. Вона у складному стані", – зазначив Ясинський.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Настя Каменських відповіла на хейт українців через невдале інтерв'ю. У новому посту в Інстаграм співачка відповіла недоброзичливцям:

"Зараз кожен з нас проходить свій власний іспит. Це перевірка на вміння співчувати, допомагати і справжній іспит на вміння любити і берегти це почуття. Ми проходимо непрості випробування, але кожен намагається допомагати, використовуючи всі свої здібності. Важливо чути слова підтримки, щоб мати сили підтримувати інших стільки, скільки потрібно. Настав час бути сильними і сміливими, об'єднуватися і допомагати заради нашого спільного майбутнього в нашій неймовірній країні".

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою