Нещодавно популярна співачка Настя Каменських нарвалася на хвилю хейту українців. Це сталося після публікації її інтерв'ю у ютуб-проекті Маші Єфросініної "Іспит". Багато користувачів мережі звинуватили виконавицю в нещирості та фальші.

У новому посту в Інстаграм Каменських відповіла недоброзичливцям.

"Зараз кожен з нас проходить свій власний іспит. Це перевірка на вміння співчувати, допомагати і справжній іспит на вміння любити і берегти це почуття.

Ми проходимо непрості випробування, але кожен намагається допомагати, використовуючи всі свої здібності. Важливо чути слова підтримки, щоб мати сили підтримувати інших стільки, скільки потрібно. Настав час бути сильними і сміливими, об'єднуватися і допомагати заради нашого спільного майбутнього в нашій неймовірній країні", - написала вона.

У коментарях фани розділилися на два табори. Одні підтримали знаменитість: "Розуміти, любити, підтримувати! Не роздавлювати, не принижувати, не знецінювати!" життя дає нам можливість виправитися, рухатися вперед 🙏🏻.

Інші ж продовжили тролити Каменських: "Зай та все нормально все добре чого ти 😂", "Як можна було так зіпсувати свою репутацію? Така огидна", "Бредна. Не щира!! , і добре, все нормально. Заюш ми до цього ставимося нормально 😂", "Ви свої іспити провалили 🤷".

Відео на тему:

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою