69-річна актриса Тетяна Кравченко, яка зіграла Валюху в серіалі "Свати", грубо накинулася на Анну Кошмал, що грала роль Женьки – її онучки. Крім цього, путіністка згадала про нинішнього президента України Володимира Зеленського.

Валюха зі "Сватів" (Тетяна Кравченко)
Валюха зі "Сватів" (Тетяна Кравченко)

Нагадаємо, зовсім нещодавно Тетяну Кравченко помітили у потязі в неадекватному стані – путіністку буквально вели попід руки. Пристрасть до "біленької" змусила акторку зганьбитися на весь інтернет.

У нещодавньому інтерв'ю для росТБ "Валюха" розповіла, як добре було раніше разом, і що сучасна позиція серіальної "онучки" її обурює. Також вона не оминула і Зеленського, що того часу був продюсером "Сватів".

"Всі жили однією сім'єю. Пили пиво, їли раків. Той же Зеленський. Ми зустрічалися, коли ювілей був у "Сватів". Ми випивали, сиділи, веселий хлопець... Ось ця Кошмал, я шокована! З нею щось сталося, була нормальною людиною. Раптом така ненависть! Це взагалі, кошмар. Тьфу! Я думаю, що їй навіть не платили, вона це щиро (прим. ред. – каже), її не впізнати. У мене сильне потрясіння. С*ка ти!", – розказує про Анну Кошмал та Зеленського Тетяна Кравченко.

Актриса явно обурена тим, що Кошмал засудила війну і відреклася від своєї "сім'ї" по серіалу. Кравченко не підбирала слів, говорячи про свою колегу.

Тетяна Кравченко не підбирала слів, говорячи про свою "онучку" Кошмал
Тетяна Кравченко не підбирала слів, говорячи про свою "онучку" Кошмал

Тетяна Кравченко, яка народилася в Донецьку, давно живе і працює в рф та підтримує повномасштабну війну проти України. Вона неодноразово висловлювалася про свою позицію і не приховує, що обрала сторону зла.

Крім цього, путіністка Кравченко навіть рвалася на фронт. У цьому ж інтерв'ю вона зізналася, що якби була молодшою – пішла б медиком на передову.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою